Aura HD

IPTV приставка AURA HD

Універсальний медіа-програвач – пристрій, який дозволяє відображати мультимедіа-контент з інтернету та від цифрових носіїв на екрані телевізора, також підтримує сервіси на базі IPTV. AuraHD поєднує в собі новітні технології із простотою використання та стабільною роботою.

Приставка Aura HD знята з виробництва

Підключивши Aura HD до мережі Інтернет, ви отримуєте справжній мультимедіа-центр розваг на будь-який вік та смак. А завдяки доступному меню медіаплеєра aura HD і грамотної технічної підтримки ним може користуватися навіть абсолютно непідготовлена в частині сучасної електроніки людина.

Виготовлення вивісок – це процес створення рекламних зовнішніх конструкцій, які використовуються для ідентифікації та реклами бізнесу або організації. Вивіски можуть бути різних типів і розмірів, включаючи написи, логотипи, світлові елементи та інші дизайнерські елементи.

Медіаплеєр AuraHD має компактні розміри та стриманий дизайн, що вливається у будь-який інтер’єр. Новинка здатна відтворювати всі сучасні формати аудіо та відео, включаючи Full HD (1080р). Купуючи багатофункціональний медіаплеєр AuraHD, ви відкриваєте для себе новий світ дозвілля.

Універсальний медіа-програвач – пристрій, який дозволяє відображати мультимедіа-контент з Інтернету та від цифрових носіїв на екрані телевізора, також підтримує сервіси на базі IPTV. AuraHD поєднує в собі новітні технології із простотою використання та стабільною роботою.

Приставка Aura HD знята з виробництва

Підключивши Aura HD до мережі Інтернет, ви отримуєте справжній мультимедіа-центр розваг на будь-який вік та смак. А завдяки доступному меню медіаплеєра aura HD та грамотної технічної підтримки ним може користуватися навіть абсолютно непідготовлений у частині сучасної електроніки людина.

Медіаплеєр AuraHD має компактні розміри та стримуваний дизайн, що вливається у будь-який інтер’єр. Новинка здатна відтворювати всі сучасні формати аудіо та відео, включаючи Full HD (1080р). Купуючи багатофункціональний медіаплеєр AuraHD, ви відкриваєте для себе новий світ дозвілля.

ПроцессорSTi7105
Оперативная память256 Мбайт
Флэш-память256 Мбайт
Операционная системаlinux 2.6.23
Внешние интерфейсыАудио выход S/PDIF,HDMI 1.3, USB 2.0 – 2шт., композитный + стереофонический A/V выход, порт Ethernet 100Мбит/с,
Источники медиа-контентаустройства, подключаемые по USB (внешний HDD, USB flash, кардридер и т.д.), PC и NAS в локальной сети (SMB, NFS, UPnP, HTTP), другие Интернет и местные сети телевещания (HTTP, multicast UDP/RTP), поддержка потокового видео
Веб-браузерWebKit
DRM опцияVerimatrix, Secure Media
Видео режимы1080i, 1080p, 720p, 576p, PAL, NTSC
Видео форматыMKV, MPEG-TS, MPEG-PS, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, ASF, QT, WMV
Видео кодекиMPEG1/2 MP@HL, H.264 HP@level 4.1, MPEG4 part 2 (ASP), VC1 video, XviD
Аудио форматыMP3, MPA, M4A, WMA, Ogg, WAV,AC3,AAC
Аудио кодекиMPEG-1 layer I/II, MPEG-2 layer II, MPEG-2 layer III (mp3), MPEG-2 AAC (опционально), Dolby Digital, DTS (опционально)
Форматы изображенийJPEG, PNG, BMP, GIF,RAW
СубтитрыDVB, SRT, текст MKV
Форматы плейлистовM3U
Файловые системыFAT16/32, NTFS (только чтение), NFS, Ext2, Ext3
Ethernet10/100 Мбит/с
Wi-Fiопциональный модуль USB (не входит в комплект поставки)
Stream media протоколыRTSP, RTP, UDP, IGMP,HTTP
Размеры127х87х30мм
Стандартная комплектацияКабель HDMI кабель, кабель 3.5 mini jack to 3-RCA composite AV, адаптер питания 5B, 1.5A, обучаемый пульт ДУ, батарейки питания пульта АА-2шт, патч-корд, руководство по быстрому запуску Aura HD, паспорт изделия.

Медиаплеер AuraHD поддерживает следующие виды WI-FI адаптеров:

  • AuraHD air
  • AuraHD air nano
  • D­Link DWA­125 (Chipset Ralink 3070, rev. A1, A2, A3);
  • Asus USB N-13 (Chipset Ralink 3070) (кроме ревизии B1);
  • Tenda 150Mbps Wireless N Pico USB Adapter W311MI;
  • Edimax EW­7711UAN (Chipset Ralink 3
 

Если какой-то канал Free TV (ОнлайнTV) не работает – значит, его источник в cети Интернет перегружен. Попробуйте снова через некоторое время.

Если не работают все каналы – возможно, ваше соединение с Интернет неактивно, проверьте это.*

* Напоминаем, что сервис Free TV (Онлайн ТV) организован для пользователей, находящихся в Украине, и на другой территории он не поддерживается.

Share

You may also like...