Як вибрати серверну стійку

31/03/2021

Как выбрать серверную стойкуНа відміну від телекомунікаційного шафи, серверна стійка – це відкрита конструкція, на якій розміщується мережеве обладнання.

Як вибрати стійку?

Перш за все, покупець повинен розуміти, куди він поставить стійку і яке саме обладнання буде на ній розташовуватися. Далі потрібно визначитися з конструкційної особливістю: одно- або дворамна. Відразу варто сказати, що двухрамні бокси набагато міцніше і більше підійдуть для важкого обладнання. Також двухрамні можна розділити на два типи:

  • З фіксованою глибиною між рейками;
  • З регульованою глибиною між рейками.

Як правило, більшість представлених в інтернет-магазинах серверних стійок двухрамні. Така популярність пояснюється підвищеною міцністю – завдяки 4 точкам кріплення. Однорамні конструкції також присутні на ринку, але, на жаль, не можуть похвалитися особливою міцністю, оскільки вся техніка кріпиться на двох точках. Відчутною перевагою Однорамна конструкцій є їх компактність, що буває життєво необхідно в тісних приміщеннях.

 

Далі необхідно зрозуміти чи буде телекомунікаційна стійка постійно займати одне і те ж місце в кімнаті або її потрібно буде переміщати. Якщо стійку потрібно буде рухати, тоді є сенс пошукати конструкцію на коліщатках, замість плоских нековзних ніжок.

Потім потрібно визначитися з розміром. Як і телекомунікаційні шафи, стійки найчастіше виготовляються 19-дюймовими. Незважаючи на те, що серверна стійка в 19 дюймів – це стандарт, не можна забувати і про індивідуальне замовлення. Глибина полиць також може бути різною, але, як правило, не менше 600 мм.

Вибираючи серверну стійку потрібно враховувати ймовірність появи додаткових серверів – в разі зростання купуйте бокс з додатковою кількістю юнітів і при цьому не забувайте про проведення та необхідності циркуляції повітря.

Ось, власне, основні рекомендації при виборі телекомунікаційної стійки. Таким чином, перед покупкою потрібно відповісти собі на наступні питання:

  • Який розмір потрібен?
  • Одно- або дворамна?
  • Поміститься вибрана стійка в відведене приміщення?
  • Коліщатка або противоскользящі ніжки?

Якщо Ви хочете купити серверну стійку в Україні, але не можете поки визначитися з моделлю – зверніться в магазин comtrade.ua, фахівці з мережевого обладнання допоможуть з вибором і проконсультують з технічних питань. Варто відзначити, що ціна серверної стійки буде варіюватися в залежності від її конструктивних особливостей.

Share

You may also like...