Як зробити оформлення у школі

02/02/2022

При створенні класних стендів у школу в хід йдуть високоякісні чорнила, завдяки чому стенди зберігають свою первісну яскравість і не втрачають інформаційної цінності навіть під впливом прямих сонячних променів та проведення щоденного збирання. До оформлення коридорів нуш входять стенди типу “класний куточок”. Стенди для школи класний куточок виготовляються із застосуванням ще одного способу нанесення зображень – шляхом аплікації з плівки різних кольорів. Використання універсального плоттера забезпечує вирізання букв будь-якого розміру. Досвідчені фахівці грамотно та акуратно розмістять їх на стенді будь-якого призначення. Чи це стенди для початкової школи, до кабінету літератури чи російської мови.

стенди для школи

За бажанням замовника готові стенди у школі можуть бути оформлені спеціальною рамкою. Це надасть їм ще більшої привабливості і зробить більш простим монтаж на стіну.

Виготовлення перекидних стендів для школи

Великою популярністю у освітніх організаціях користуються стенди перекидного типу. Вони є легку конструкцію як папки з набором файлів для розміщення інформації. Можливий настільний або підлоговий варіант виконання, а також модель, яка може бути встановлена на столі. Основна перевага використання таких недорогих стендів у школі – компактність при утриманні великого обсягу інформації.

Можна замовити перекидний стенд із рамками різних кольорів. В асортименті є такі варіанти:

  • синій;
  • білий;
  • червоний;
  • чорний.

Рамки вільно обертаються і легко розбираються за необхідності швидко поміняти інформацію. Кількість рамок у наборі варіює від 5 до 10.

Пластиковий або пробковий стенд для школи послужить не лише носієм корисної інформації для учасників освітнього процесу, а й виступить у ролі неординарного декору для класу чи коридору.

Якщо вас цікавить друк на банері і потрібно вибрати відповідний матеріал, необхідно обміркувати два головні моменти:

· де розташовуватиметься рекламна конструкція (приміщення або вулиця) і протягом якого терміну (два-три місяці влітку або цілий рік, включаючи зиму);

· Люди розглядатимуть рекламне зображення з близької відстані чи здалеку (від цього залежать параметри друку картинки).

Друк банерів здійснюється широкоформатним методом на струменевих, лазерних, фотонних та інших видах принтерів. До речі, банером називають і саму рекламну конструкцію, і матеріал, на якому виготовляється друк, і макет реклами, створений дизайнером для широкоформатного друку.

Share

You may also like...