Застосування силіконового клею-герметика DOWSIL 7091

02/11/2021

ГерметикиГерметики – це в’язкотекучі склади, призначені для герметизації з’єднань, захисту від різних факторів середовища, а також для склеювання різних поверхонь між собою.

Аж до 60-х років XX століття виробництво кремнійорганіки, а відповідно силіконових герметиків, було засекречено. Однак, з’явившись у вільному продажу, вони швидко завоювали популярність завдяки легкості застосування та відмінним експлуатаційним якостям.

Використання герметиків дозволяє знизити витрати на виробництво та обслуговування обладнання, різних машин та механізмів, техніки побутового призначення.

При широкій номенклатурі герметизуючих матеріалів підбір оптимального продукту для конкретного застосування повинен проводитися виходячи з умов експлуатації готових виробів.

Найбільш простим та технологічним способом є застосування універсальних герметиків.

 

Основні вимоги до універсальних герметиків

 • Здатність склеювати та герметизувати різні матеріали у будь-яких поєднаннях
 • Висока адгезія до різних матеріалів
 • Термостійкість
 • Морозостійкість
 • Стійкість до УФ-променів
 • Висока еластичність шва
 • Довговічність

При цьому слід пам’ятати, що герметики з кислим типом затвердіння в процесі застигання виділяють кілька оцтової кислоти, що викликає корозію і руйнування кольорових металів, мармуру та деяких інших матеріалів. Герметики з нейтральним типом затвердіння при застиганні виділяють в довкілля нейтральні речовини (спирт або кетоксим) і можуть застосовуватися для склеювання та герметизації основ з будь-яких матеріалів.

Застосування герметиків, що не відповідають хоча б одній з умов експлуатації, призводить до порушення цілісності з’єднань та герметизуючих властивостей.

Універсальний силіконовий клей-герметик нейтрального затвердіння DOWSIL 7091 задовольняє всі ці вимоги. Він простий і зручний у застосуванні, має підвищену адгезію, водостійкість, стійкість до впливу хімічних речовин і вібрації, зберігає високі експлуатаційні властивості в діапазоні температур від -55 до +180 °C.

Додаткові переваги універсального силіконового клею-герметика DOWSIL 7091

 1. Легкість нанесення
 2. Затвердіння при кімнатній температурі
 3. Сильна адгезія без ґрунтовки до звичайних матеріалів, включаючи емальовану та пофарбовану сталь, алюміній, кераміку, скло, а також багато видів технічних пластмас
 4. Може виконувати функції клею при товщині шару до 5 мм.
 5. Може виконувати функції герметика при товщині шару до 25 мм.
 6. При нанесенні – нетекуча пастоподібна суміш
 7. Після затвердіння – консистенція еластичної гуми
 8. Кольори – білий, сірий, чорний
 9. Різні варіанти фасування: ковбаса 300 мл, картридж 310 мл, ковбаса 600 мл, цебро 20 л, бочка 250 кг

Високі експлуатаційні властивості силіконового клею-герметика DOWSIL 7091 дозволяють ефективно використовувати його в різних галузях виробництва, ремонту і технічного обслуговування.

DOWSIL 7091 застосовується на багатьох підприємствах Росії, в основному, для вирішення двох завдань: склеювання та герметизація матеріалів (металу, скла, пластику та ін) та формування герметизуючих прокладок.

Склеювання та герметизація матеріалів (металу, скла, пластику та ін.)

Герметик DOWSIL 7091, що володіє унікальним набором властивостей, широко використовується для склеювання і герметизації як однорідних матеріалів, так і матеріалів з різним коефіцієнтом теплового розширення.

Такі властивості як адгезія до скла та металу, стійкість до ультрафіолетових променів, здатність зберігати високу еластичність у широкому діапазоні температур, вологостійкість, морозостійкість та термостійкість дозволяють провідним автовиробникам використовувати DOWSIL 7091 для склеювання скла фар та їх надійної герметизації.

З цією ж метою продукт застосовується при виробництві освітлювальної апаратури, у тому числі зовнішнього застосування світильників, прожекторів.

Специфіка складання деяких світильників полягає у необхідності якісного кріплення та герметизації таких різнорідних матеріалів як алюміній та полікарбонат. Завдяки гарній адгезії до цих матеріалів та забезпеченню їх якісної герметизації клей-герметик DOWSIL 7091 активно застосовується на підприємствах зі збирання світлотехніки.

Share

You may also like...