Як підібрати натяжний затискач для оптичного кабелю

08/06/2021

Натяжные зажимыАнкерний затискач – це застосування, спеціально розроблене для швидкого і надійного монтажу кабелів зв’язку будь-яких конструкцій (самонесучі кабелі в поліетиленовій оболонці, кабелі з винесеним силовим елементом з діелектричного склопрутка або сталевого троса), а також для кріплення оптичного кабелю.

Де застосовуються натяжні анкерні (клинові) затискачі?

Анкерні (клинові) затискачі компанії Ember мають безліч варіантів конструкції, функціональних і робочих параметрів, різноманітність яких дозволяє здійснити будь-яке завдання прокладки кабелів і проводів по повітрю. Затискачі успішно застосовуються на всіх видах опор, на прямих магістральних лініях, дозволяють виконувати повороти і розгалуження трас, вводи в будівлі і споруди, між фасадами будівель.

Як вибрати анкерний (натяжний) затискач для оптичного кабелю?

При виборі анкерного затиску враховуються такі моменти: Необхідність забезпечення стріли провисання кабелю, тривала експлуатація затиску і самої мережі по повітрю, надійна фіксація кабелю зв’язку або проводу СІП в натяжному затискачі – відсутність ефекту прослизання кабелю. При виборі арматури для натяжного кріплення кабелю слід врахувати тип кабелю, його діаметр, розрахувати необхідне навантаження на затиск. Натяжні затискачі вважаються основними вузлами кріплення самонесучого оптичного кабелю. Часто виникають питання по робочим навантаженням анкерних затискачів. Анкерні клинові затискачі, наприклад, для круглого оптичного кабелю мають оголошену заводом робоче навантаження 5 кН (для діаметрів 8-10 мм і 6 кН для великих діаметрів. Реально, вони витримують до 7 – 8 кН, в той час, як на ділянках прольотів 50 – 100 м – вистачає 3 кН. Вся продукція Ember відповідає заявленим технічним характеристикам, проходить випробування за всіма можливими параметрами, проводяться порівняльні випробування з аналогічними показниками продукції інших виробників арматури ВОЛЗ.

 

Чому такі затискачі називаються клиновими (клиноподібними)

Таку назву вони придбали завдяки конструкції затиску. Кріплення кабелю відбувається завдяки тому, що кабель виявляється надійно затиснутим між двома клинами затиску. Зусилля розраховується дослідним шляхом в лабораторних умовах так, щоб виключити прослизання кабелю і його деформацію.

Переваги

Слід дотримуватися технічні умови використання клинових затискачів, а саме, допускається використання на ділянках траси 50 – 100 метрів, тобто, на коротких прольотах. Матеріал клинів і корпусу виготовляється з ультрафіолетостойкого полімеру або спеціального алюмінієвого сплаву, стійких до різних погодних умов і впливу зовнішнього середовища – це дозволяє широко застосовувати арматуру від Ембер в будь-яких регіонах з перепадами температур або в умовах яскравого сонця. Легкість монтажу, не потрібно спеціальних знань, пристосувань, монтаж проводиться в короткий термін

Share

You may also like...